TFZGTR8.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR8.2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR8.2B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR8.2B
Tau Wae TFZGTR8.2B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 776697 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 500mW Surface Mount TUMD2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 5V