TFZGTR5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR5.1B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR5.1B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZGTR5.1B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR5.1B
Tau Wae TFZGTR5.1B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688785 pcs Pepa Raraunga TFZGTR5.1B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZGTR5.1B-ND
TFZGTR5.1BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.1V 500mW Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1.5V