TFZGTR6.8B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR6.8B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR6.8B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZGTR6.8B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR6.8B
Tau Wae TFZGTR6.8B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 769696 pcs Pepa Raraunga TFZGTR6.8B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZGTR6.8B-ND
TFZGTR6.8BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 500mW Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 3.5V