TFZGTR7.5B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR7.5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR7.5B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 7.5V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZGTR7.5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR7.5B
Tau Wae TFZGTR7.5B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172540 pcs Pepa Raraunga TFZGTR7.5B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 7.5V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZGCT7.5BCT
TFZGCT7.5BCT-ND
TFZGTR7.5BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 7.5V 500mW Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 4V