TFZGTR5.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR5.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR5.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZGTR5.6B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR5.6B
Tau Wae TFZGTR5.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764327 pcs Pepa Raraunga TFZGTR5.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZGTR5.6B-ND
TFZGTR5.6BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 13 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 500mW Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 2.5V