SML-A12WTT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12WTT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-A12WTT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SML-A12WTT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-A12WTT86
Tau Wae SML-A12WTT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 352165 pcs Pepa Raraunga SML-A12WTT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 590nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 511-1327-1
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 63mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard