SML-A12P8TT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12P8TT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-A12P8TT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SML-A12P8TT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-A12P8TT86
Tau Wae SML-A12P8TT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 760295 pcs Pepa Raraunga SML-A12P8TT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 560nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 846-1158-2
SML-A12P8TT86-ND
SML-A12P8TT86J
SML-A12P8TT86J (J-M)
SML-A12P8TT86K
SML-A12P8TT86L
SML-A12P8TT86M
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 6.3mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.65mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 560nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA