SML-A12DTT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12DTT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-A12DTT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED ORANGE CLEAR 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SML-A12DTT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-A12DTT86
Tau Wae SML-A12DTT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 427007 pcs Pepa Raraunga SML-A12DTT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 606nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 511-1324-2
SML-A12DTT86P
SML-A12DTT86Q
SML-A12DTT86Q (Q-T)
SML-A12DTT86R
SML-A12DTT86S
SML-A12DTT86T
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 100mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Orange 606nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard