SML-A12MTT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12MTT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-A12MTT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SML-A12MTT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-A12MTT86
Tau Wae SML-A12MTT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 482655 pcs Pepa Raraunga SML-A12MTT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 570nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 511-1325-2
SML-A12MTT86N
SML-A12MTT86N (N-R)
SML-A12MTT86P
SML-A12MTT86Q
SML-A12MTT86R
SMLA12MTT86
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 570nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard