SML-A12UTT86J
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12UTT86J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-A12UTT86J
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SML-A12UTT86J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-A12UTT86J
Tau Wae SML-A12UTT86J Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 928071 pcs Pepa Raraunga SML-A12UTT86J.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 624nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 846-1173-2
SML-A12UTT86JQ
SML-A12UTT86JQ (Q-T)
SML-A12UTT86JR
SML-A12UTT86JS
SML-A12UTT86JT
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 100mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 624nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard