SML-D12D8WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-D12D8WT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-D12D8WT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD
Ngā Rauemi: SML-D12D8WT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-D12D8WT86
Tau Wae SML-D12D8WT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 1882126 pcs Pepa Raraunga SML-D12D8WT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 605nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1577-2
SML-D12D8WT86Q
SML-D12D8WT86Q (Q-T)
SML-D12D8WT86R
SML-D12D8WT86S
SML-D12D8WT86T
SMLD12D8WT86
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 100mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.65mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Orange 605nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA