SML-D12FWT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-D12FWT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-D12FWT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Ngā Rauemi: SML-D12FWT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-D12FWT86
Tau Wae SML-D12FWT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 799796 pcs Pepa Raraunga SML-D12FWT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 565nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 (0603) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa SML-D12 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 846-1176-2
SML-D12FWT86N1
SML-D12FWT86N1 (N1-P1)
SML-D12FWT86N2
SML-D12FWT86P1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 18mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Tae Tae White
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 565nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard