SML-D12U1WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-D12U1WT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-D12U1WT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Ngā Rauemi: SML-D12U1WT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-D12U1WT86
Tau Wae SML-D12U1WT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 1562298 pcs Pepa Raraunga SML-D12U1WT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 620nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 (0603) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa SML-D12 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa SML-D12U1WT86DKR
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 63mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Tae Tae White
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 620nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard