SML-D12U8WT86C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-D12U8WT86C
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED RED 1608 SMD
Ngā Rauemi: SML-D12U8WT86C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-D12U8WT86C
Tau Wae SML-D12U8WT86C Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 1141873 pcs Pepa Raraunga SML-D12U8WT86C.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 620nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 (0603) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa Automotive, AEC-Q101, EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa SML-D12U8WT86CP (P-S)
SML-D12U8WT86CTR
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 63mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.65mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 620nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA