BA33DD0WHFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33DD0WHFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA33DD0WHFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 2A HRP5
Ngā Rauemi: 1.BA33DD0WHFP-TR.pdf2.BA33DD0WHFP-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA33DD0WHFP-TR
Tau Wae BA33DD0WHFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 2A HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64798 pcs Pepa Raraunga 1.BA33DD0WHFP-TR.pdf2.BA33DD0WHFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.7V @ 2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Over Voltage Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA33DD0WHFP-BZTR
BA33DD0WHFP-TR-ND
BA33DD0WHFPTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A HRP-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 2A