BA33D15HFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33D15HFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA33D15HFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V/3.3V HRP5
Ngā Rauemi: 1.BA33D15HFP-TR.pdf2.BA33D15HFP-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA33D15HFP-TR
Tau Wae BA33D15HFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V/3.3V HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102432 pcs Pepa Raraunga 1.BA33D15HFP-TR.pdf2.BA33D15HFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 58dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.5V 500mA, 500mA HRP-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.6mA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.7mA
Nama - Whakaputa 500mA, 500mA Ngā Āhuatanga Mana -