BA33C18HFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33C18HFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA33C18HFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V/3.3V 1A/1A HRP5
Ngā Rauemi: BA33C18HFP-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA33C18HFP-TR
Tau Wae BA33C18HFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V/3.3V 1A/1A HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61867 pcs Pepa Raraunga BA33C18HFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 58dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 1A, 1A HRP-5
Nama - Whakaputa 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana -