BA33D18HFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33D18HFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA33D18HFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V/3.3V HRP5
Ngā Rauemi: 1.BA33D18HFP-TR.pdf2.BA33D18HFP-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA33D18HFP-TR
Tau Wae BA33D18HFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V/3.3V HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116428 pcs Pepa Raraunga 1.BA33D18HFP-TR.pdf2.BA33D18HFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 58dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA33D18HFP-TR-ND
BA33D18HFPTR
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 500mA, 500mA HRP-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 1.6mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 0.7mA Nama - Whakaputa 500mA, 500mA