BA33C25HFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33C25HFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA33C25HFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V/3.3V 1A/1A HRP5
Ngā Rauemi: BA33C25HFP-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA33C25HFP-TR
Tau Wae BA33C25HFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V/3.3V 1A/1A HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60350 pcs Pepa Raraunga BA33C25HFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 58dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA33C25HFPTR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.5V 1A, 1A HRP-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 1.5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 0.8mA Nama - Whakaputa 1A, 1A