0504X102J101P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0504X102J101P
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0504X102J101P.pdf2.0504X102J101P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0504X102J101P
Tau Wae 0504X102J101P Kaihanga Knowles NOVACAP
He Rahinga Kei te wātea 264522 pcs Pepa Raraunga 1.0504X102J101P.pdf2.0504X102J101P.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.044" (1.12mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Ētahi Ingoa 0504X102J101P-ND
1763-1209-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BX 0504 (1210 Metric) Te kaha 1000pF