0504B103K101NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0504B103K101NT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0504B103K101NT.pdf2.0504B103K101NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0504B103K101NT
Tau Wae 0504B103K101NT Kaihanga Knowles NOVACAP
He Rahinga Kei te wātea 222333 pcs Pepa Raraunga 1.0504B103K101NT.pdf2.0504B103K101NT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.044" (1.12mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1204-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0504 (1210 Metric) Te kaha 10000pF
Nga tono Bypass, Decoupling
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
05045C103JA19A
05045C103JA19A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V X7R 0504
I roto i te taonga: 4972 pcs
Tikiake: 05045C103JA19A.pdf
RFQ
0504N561J500PR
0504N561J500PR
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER
I roto i te taonga: 308221 pcs
Tikiake: 0504N561J500PR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: OBD-II WTW TERMINAL 4MM