0504N101J101P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0504N101J101P
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0504N101J101P.pdf2.0504N101J101P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0504N101J101P
Tau Wae 0504N101J101P Kaihanga Knowles NOVACAP
He Rahinga Kei te wātea 272123 pcs Pepa Raraunga 1.0504N101J101P.pdf2.0504N101J101P.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.044" (1.12mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Ētahi Ingoa 0504N101J101P-ND
1763-1206-1-ND
1763-1206-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0504 (1210 Metric) Te kaha 100pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
05045C272KAT1A
05045C272KAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2700PF 50V X7R 0504