0504B223K500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0504B223K500P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0504B223K500P
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0504B223K500P.pdf2.0504B223K500P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0504B223K500P
Tau Wae 0504B223K500P Kaihanga Knowles NOVACAP
He Rahinga Kei te wātea 223414 pcs Pepa Raraunga 1.0504B223K500P.pdf2.0504B223K500P.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.044" (1.12mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Raupapa -