0504N561J500PR
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0504N561J500PR
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0504N561J500PR.pdf2.0504N561J500PR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0504N561J500PR
Tau Wae 0504N561J500PR Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308221 pcs Pepa Raraunga 1.0504N561J500PR.pdf2.0504N561J500PR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.044" (1.12mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Ētahi Ingoa 0504N561J500P
1763-1208-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0504 (1210 Metric) Te kaha 560pF