VC2220K122R030
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC2220K122R030
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Ngā Rauemi: VC2220K122R030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC2220K122R030
Tau Wae VC2220K122R030 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 1.2KA 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112928 pcs Pepa Raraunga VC2220K122R030.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 38V
Maximum AC Volts 30V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 12.2J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) I teie nei - Te tere 1.2kA