VC2220K501R115
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC2220K501R115
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 500A 2220
Ngā Rauemi: VC2220K501R115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC2220K501R115
Tau Wae VC2220K501R115 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 500A 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127768 pcs Pepa Raraunga VC2220K501R115.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 150V
Maximum AC Volts 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.4J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)
I teie nei - Te tere 500A