VC2220K501R095
KEMETKEMET
VC2220K501R095 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC2220K501R095
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 500A 2220
Ngā Rauemi: VC2220K501R095.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC2220K501R095
Tau Wae VC2220K501R095 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 500A 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89452 pcs Pepa Raraunga VC2220K501R095.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13775-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 7.4J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 600pF @ 1kHz