VC2220K122R017
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC2220K122R017
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 1.2KA 2220
Ngā Rauemi: VC2220K122R017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC2220K122R017
Tau Wae VC2220K122R017 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 1.2KA 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123924 pcs Pepa Raraunga VC2220K122R017.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.5J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)