VC2220K102R040
KEMETKEMET
VC2220K102R040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC2220K102R040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 1KA 2220
Ngā Rauemi: VC2220K102R040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC2220K102R040
Tau Wae VC2220K102R040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 1KA 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83338 pcs Pepa Raraunga VC2220K102R040.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13774-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.02J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) I teie nei - Te tere 1kA
Capacitance @ Frequency 2200pF @ 1kHz