T354J107K010AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354J107K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: T354J107K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354J107K010AS
Tau Wae T354J107K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40385 pcs Pepa Raraunga T354J107K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.331" Dia (8.40mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-17348
T354J107K010AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae J Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 1 Ohm @ 100kHz Te kaha 100µF