T354F226K016AS
KEMETKEMET
T354F226K016AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354F226K016AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: T354F226K016AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354F226K016AS
Tau Wae T354F226K016AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88264 pcs Pepa Raraunga T354F226K016AS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13638
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.441" (11.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 2 Ohm @ 100kHz Te kaha 22µF