T354F685K035AT
KEMETKEMET
T354F685K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354F685K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T354F685K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354F685K035AT
Tau Wae T354F685K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99869 pcs Pepa Raraunga T354F685K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-9921
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.441" (11.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 2.5 Ohm Te kaha 6.8µF