T354E475M035AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354E475M035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T354E475M035AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354E475M035AS
Tau Wae T354E475M035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95405 pcs Pepa Raraunga T354E475M035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 3 Ohm @ 100kHz
Te kaha 4.7µF