T354K476K020AS
KEMETKEMET
T354K476K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354K476K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10% 20V RADIAL
Ngā Rauemi: T354K476K020AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354K476K020AS
Tau Wae T354K476K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10% 20V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43236 pcs Pepa Raraunga T354K476K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.350" Dia (8.90mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13629
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae K Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc 1.2 Ohm @ 100kHz Te kaha 47µF