T354M476K035AS
KEMETKEMET
T354M476K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354M476K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T354M476K035AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354M476K035AS
Tau Wae T354M476K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17860 pcs Pepa Raraunga T354M476K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.402" Dia (10.20mm)
Raupapa T354, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13639
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.740" (18.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm @ 100kHz Te kaha 47µF