T198B276K125AS
KEMETKEMET
T198B276K125AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T198B276K125AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 27UF 125V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T198B276K125AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T198B276K125AS
Tau Wae T198B276K125AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 27UF 125V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5805 pcs Pepa Raraunga T198B276K125AS.pdf
Putanga - Kua tohua 125V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T198 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3431
T198B276K125AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.54 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 27µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 125V Axial 3.54 Ohm
Te kaha 27µF