T198D826K125AS
KEMETKEMET
T198D826K125AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T198D826K125AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 82UF 125V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T198D826K125AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T198D826K125AS
Tau Wae T198D826K125AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 82UF 125V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5649 pcs Pepa Raraunga T198D826K125AS.pdf
Putanga - Kua tohua 125V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Raupapa T198 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3435
T198D826K125AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.82 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 82µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 125V Axial 2.82 Ohm
Te kaha 82µF