T198B826K075AS
KEMETKEMET
T198B826K075AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T198B826K075AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 82UF 75V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T198B826K075AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T198B826K075AS
Tau Wae T198B826K075AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 82UF 75V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5598 pcs Pepa Raraunga T198B826K075AS.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T198 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3433
T198B826K075AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.46 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 82µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial 2.46 Ohm
Te kaha 82µF