T198A686K025AS
KEMETKEMET
T198A686K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T198A686K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 25V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T198A686K025AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T198A686K025AS
Tau Wae T198A686K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 25V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5483 pcs Pepa Raraunga T198A686K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Raupapa T198 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3428
T198A686K025AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.29 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 25V Axial 4.29 Ohm
Te kaha 68µF