T198A336K050AS
KEMETKEMET
T198A336K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T198A336K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T198A336K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T198A336K050AS
Tau Wae T198A336K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4336 pcs Pepa Raraunga T198A336K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Raupapa T198 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3426
T198A336K050AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.95 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 4.95 Ohm
Te kaha 33µF