ALS30A222NP500
KEMETKEMET
ALS30A222NP500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A222NP500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A222NP500.pdf2.ALS30A222NP500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A222NP500
Tau Wae ALS30A222NP500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1805 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A222NP500.pdf2.ALS30A222NP500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.032" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 14.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-5642
A331TS222M500A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 44 mOhms
Teitei - Tae (Max) 5.748" (146.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF