ALS30A221DA400
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A221DA400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A221DA400.pdf2.ALS30A221DA400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A221DA400
Tau Wae ALS30A221DA400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12300 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A221DA400.pdf2.ALS30A221DA400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia x 2.047" L (36.00mm x 52.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa Q7212542
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Life @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 387 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 570 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 570 mOhm 11000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF