ALS30A152KF400
KEMETKEMET
ALS30A152KF400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A152KF400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A152KF400.pdf2.ALS30A152KF400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A152KF400
Tau Wae ALS30A152KF400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3787 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A152KF400.pdf2.ALS30A152KF400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia x 4.134" H (51.00mm x 105.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 7.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-7546
A331LM152M400A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 65 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 92 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 92 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 1500µF