ALS30A471DA200
KEMETKEMET
ALS30A471DA200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A471DA200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A471DA200.pdf2.ALS30A471DA200.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A471DA200
Tau Wae ALS30A471DA200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12598 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A471DA200.pdf2.ALS30A471DA200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia x 2.047" L (36.00mm x 52.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-7564
A331FB471M200A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 227 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 286 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 286 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF