ALS30A333KF063
KEMETKEMET
ALS30A333KF063 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A333KF063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A333KF063.pdf2.ALS30A333KF063.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A333KF063
Tau Wae ALS30A333KF063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4247 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A333KF063.pdf2.ALS30A333KF063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia x 4.134" H (51.00mm x 105.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 17.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 18A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-7563
A331LM333M063A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 9 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 33000µF