ALS30A332NP500
KEMETKEMET
ALS30A332NP500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS30A332NP500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS30A332NP500.pdf2.ALS30A332NP500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS30A332NP500
Tau Wae ALS30A332NP500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1285 pcs Pepa Raraunga 1.ALS30A332NP500.pdf2.ALS30A332NP500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.032" Dia x 5.748" H (77.00mm x 146.00mm)
Raupapa ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 15.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-7550
A331TS332M500A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 39 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 54 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 3300µF