IDT72V71623BC8
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V71623BC8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 144-BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V71623BC8
Tau Wae IDT72V71623BC8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-CABGA (13x13)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 144-LBGA Ētahi Ingoa 72V71623BC8
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount