IDT72V70810TF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V70810TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 1024X1024 64-STQFP
Ngā Rauemi: 1.IDT72V70810TF.pdf2.IDT72V70810TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V70810TF
Tau Wae IDT72V70810TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5191 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72V70810TF.pdf2.IDT72V70810TF.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa 72V70810TF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount