IDT72V71623DA
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V71623DA
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 144-TQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V71623DA
Tau Wae IDT72V71623DA Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5755 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-TQFP (20x20)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa 72V71623DA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount