IDT72V71623BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V71623BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 144-BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V71623BC
Tau Wae IDT72V71623BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4393 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-CABGA (13x13)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LBGA Ētahi Ingoa 72V71623BC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Nga Rohe Whaiaro 1 Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 1:16 144-CABGA (13x13)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa - Takahanga 1 x 1:16
Tau Wae Tuakiri 72V71623
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IDT72V70810PF8
IDT72V70810PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP